Клієнт:
Опілля
Послуги:
Дизайн упаковки

Редизайн етикеток пива для пивоварні «Опілля»

Тернопільська пивоварня Опілля варить пиво живого бродіння за класичною віденською технологією з 1851 року.
В основу стратегії поклали ідею відродити виробництво «живого пива» за давніми традиціями, використання якісної екологічно чистої натуральної сировини та впроваджувати принципи європейської якості, де в основі лежить повага до здоров’я споживача.
Сучасні виробничі потужності підприємства помножені на броварський досвід дарують нам лінійку «Пиво Опілля», що складаєтья з сімох смаків: «Опілля Жигулівське”, “Опілля Корифей”, “Опілля Фірмове”, “Опілля Гайдамацьке”, “Опілля Княже” а також “Опілля Класичне” та «Опілля Пшеничне”.

Підтримуючи добрі традиції бренду, ми оновили дизайн етикеток пива, зробили їх більш сучасними та зберегли впізнаваний образ продукту для споживача.
Ми вирішили підкреслили живий смак та бурштиновий колір пива металізованим блиском етикетки. Притаманний усій лінійці герб пивоварні став читабельним, не втративши своєї впізнаваності. Етикетка набула більш довершеної впорядкованої форми. Оновлений дизайн етикеток підкреслює переваги бренду, головною з яких є — натуральність та якість продукту.

Задизайнемо?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби:

Ми працюємо з 10:00 до 19:00 +38 097 137 40 04 м. Львів вул. Залізнична, 56

  Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

  Напишіть нам
  Яку послугу ви бажаєте замовити?

   Заявку
   прийнято
   Ми оперативно зв'яжемося з вами