Брендбук

Єдиний образ бренда з набору графічних елементів, форм та кольорів. Це допомагає споживачу швидше та простіше впізнати та запам’ятати бренд серед конкурентів. Брендбук дозволяє впорядкувати та систематизувати всю інформацію про бренд та розробити комплекс рекомендацій, що підпорядкує візуальний стиль єдиній логіці і зберігає цілісність його образу у всіх каналах комунікації зі споживачем.

Процес

 • Узгодження технічного завдання

  Формування, за участі замовника, детального технічого задання та оцінка обсягу робіт, що залежить від переліку носіїв фірмового стилю та сфери діяльності бренда.
 • Розробка концепції фірмового стилю

  Зазвичай ми пропонуємо декілька концепції фірмового стилю, що довзоляють сформувати уявлення про майбутній бренд, його характер та особливості.
 • Презентація бачення

  Обговорення з замовником запропонованих концепцій, їх узгодження та допрацювання. Частина проекту, що є основою побудови майбутнього візуального стилю бренда.
 • Створення дизайну необхідних носіїв

  Розробка дизайну необхідних носіїв фірмового стилю на основі обраної концепції та раніше узгодженого переліку брендбука. Створення робочих файлів та їх підготовка.
 • Формування правил використання

  Розробка фірмових елементів бренда та прикладах як це має працювати. В брендбуці є стандарти, що застосовуються в поліграфії, діловій документації, різних видах продукції та веб середовищі.
 • Підготовка і передача фінальних файлів

  Всі необхідні матеріали ми готуємо та передаємо разом з правилами використання, щоб замовник відразу міг брендувати потрібні йому простори,

Задизайнемо?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби:

Ми працюємо з 10:00 до 19:00 +38 097 137 40 04 м. Львів вул. Залізнична, 56

  Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

  Напишіть нам
  Яку послугу ви бажаєте замовити?

   Заявку
   прийнято
   Ми оперативно зв'яжемося з вами