Ребрендинг

Інколи бренд втрачає клієнтів та перестає рости, відстає в розвитку, або не пропонує споживачам нічого нового та свіжого — прийшов час оновитись. Зміна зовнішнього вигляду бренда є природнім і логічним відображенням внутрішніх змін з метою актуалізувати його, у відповідь на зміни ринку, зовнішнього середовища, вподобань споживачів та активність конкурентів.

Процес

 • Визначення цілей та задач

  Першочерговий етап, що полягає в створенні, за участі замовника, максимально детального технічного завдання, а також визначення особливостей та характеру проекту.
 • Аналіз наявного бренда

  Аудит існуючого бренда чи продукту, метою якого є виявлення причин втрати актуальності у споживача та визначення глибини змін, який він має зазнати.
 • Розробка концепції оновлення

  На цьому єтапі відбувається реконструкція основних складових ідентичності бренда. Створення нового позиціонування, логотипа, фірмового стилю, зміна комунікації бренда.
 • Презентація бачення

  Формування презентації та обговорення з замовником запропонованих концепцій. Узгодження та допрацювання деталей обраного напряму.
 • Допрацювання обраної концепції

  Матеріалізація нової концепції ребрендингу, яка передбачає створення дизайну необхідних носіїв фірмового стилю та брендбука з чітким керівництвом по їх використанню.
 • Підготовка фінальних файлів

  Всі необхідні матеріали ми готуємо та передаємо разом з правилами використання, щоб ваш бренд або продукт міг розпочати нове життя якомога раніше.

Задизайнемо?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби:

Ми працюємо з 10:00 до 19:00 +38 097 137 40 04 м. Львів вул. Залізнична, 56

  Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

  Напишіть нам
  Яку послугу ви бажаєте замовити?

   Заявку
   прийнято
   Ми оперативно зв'яжемося з вами