Дизайн упаковки

Один із найпотужніших маркетингових інструментів просування, Чим привабливіше оформлений товар, тим більшим попитом він користуватиметься.

Процес

 • Заповнення брифу замовником

  Першочерговий етап, що полягає в створенні, за участі замовника, максимально детального технічного завдання, а також визначення особливостей та характеру проекту.
 • Аналіз продукта та конкурентного поля

  Окрім попередньо сформованого завдання ми проводимо детальний аналіз існуючих тенденцій на ринку з метою знайти якомога ширший спектр рішень.
 • Розробка концепції

  Якою саме має бути ваша упаковка – простою, яскравою, витонченою, з ілюстрацією чи без? Ми пропонуємо декілька концепцій, що мають різний характер та стилістику рішення.
 • Погодження дизайну

  Згодом обрана концепція допрацьовується, адаптується до реальних умов, набуває більшої деталізації. На основі наданоїї інформації створюєтья «робочий» макет.
 • Розширення на всю лінійку продукції

  Після фінального погодження дизайну створюються інші позиції. Цілісність сприйняття бренда та легкість диференціації серед асортименту при викладці є ключовими факторами
 • Організація та проведення зйомки

  Якщо обрана концепція дизайну упаковки передбачала створення оригінальних фудстилів, то організовується і проводиться фотозйомка з подальшою постобробкою та ретушшю зображень.
 • Підготовка до друку

  Після всіх попередніх етапів відбувається підготовка макетів для друку. Проведення пробного друку, щоб преконатись у вірній кольоропередачі, контрастності та читабельності елементів
 • Адаптація на інші типи упаковки

  За потреби ми можемо адаптувати дизайн, враховуючи технічіні нюанси, та підготувати оригінал-макети для передачі в друкарню.

Задизайнемо?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби:

Ми працюємо з 10:00 до 19:00 +38 097 137 40 04 м. Львів вул. Залізнична, 56

  Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

  Напишіть нам
  Яку послугу ви бажаєте замовити?

   Заявку
   прийнято
   Ми оперативно зв'яжемося з вами