Клієнт:
Arterium
Послуги:
Дизайн упаковки

Розробка дизайну упаковки L- Lysine

Ребрендинг упаковки "L-ЛІЗИНУ ЕСЦИНАТ", збереження впізнаваності бренду, використання фірмового кольору та літери «L». З даним завданням до нас звернулася корпорація Аrterium, в очікуванні отримати лаконічний, витриманий та водночас сучасний дизайн упаковки, адже "L-лізину есцинат" - це оригінальний препарат для лікування черепно-мозкових травм та інсульту.

Для кращої впізнаваності, ми вирішили відмовитися від шрифту із засічками, та віддати перевагу більш сучасному та сталому стилю тексту, Літера «L» розміщена у фірмовому квадраті на лицевій стороні упаковки, акцентуючи увагу на бренді. Верстка переліку основних діючих компонентів реалізована у вигляді списку, вирівняного по лівій стороні, дзеркально до нього розміщена голограма і логотип корпорації.

Результат виконаної роботи - сучасний та стриманий дизайн упаковки, котрий вигідно виділяє продукт серед конкурентів і підкреслює високу ефективність та безпечність препарату.

L-ЛІЗИНУ ЕСЦИНАТ – перша допомога у профілактиці та лікуванні набряково-больового синдрому та черепно-мозкових травм і інсульту.

Задизайнемо?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби:

Ми працюємо з 10:00 до 19:00 +38 097 137 40 04 м. Львів вул. Залізнична, 56

  Ваше повідомлення успішно відправлено. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

  Напишіть нам
  Яку послугу ви бажаєте замовити?

   Заявку
   прийнято
   Ми оперативно зв'яжемося з вами