Школа української мови та культури

«Школа української мови та культури» Українського Католицького університету  запропонувала нам проект різдв’яної листівки  для привітання студентів та партнерів.

Основна ідея полягає в зосередженні на символах Різдва, оскільки, всі ми живемо в їх світі. Різдвяна зірка загоряється і світить нам протягом усього року. З листівкою кожен може особисто долучитися до пошуків символу року. В середині листівки є привітальна частина із мовними та культурними атрибутами українського народу – «Бажаємо, щоб життя Ваше було таким солодким, як українські вареники з вишнями».
Наша ідея – це ідея використання християнських символів Різдва Христового. Різдвяна зірка. Різдвяна зірка загоряється і світить нам впродовж року. Листівка дає змогу кожному із нас долучитись до пошуку особистого символу року. В середині листівки нами запропоновано розмістити привітальну частину із мовними та культурними атрибутами українського народу – «Бажаємо, щоб життя Ваше було таким солодким, як українські вареники з вишнями».

Даною роботою ми вдало підкреслили і реалізували нашу ідею: що специфіка і тонкощі дизайну полягають в трансформації українських звичаїв та символів і як за допомогою простої геометрії можна досягнути дивовижних перетворень і результатів.