Project:

  • AVALON LUX
  • L'VIV

Scale:

  • 135

Year:

  • 2018

Сучасний дизайн квартири, поза всякими сумнівами, має бути функціональним і зручним. Актуальним є використання у декорі мінімальної кількості меблів, максимоально вбудованої побутової техніки для економії житлової площі, без застосування об’ємних форм і зайвих елементів.

Вимогам лаконічності найбільшою мірою відповідає такий дизайнерський стиль, як мінімалізм. І нехай Вас не вводить в оману його зовнішня простота, насправді, він є одним з найбільш складних в реалізації стилістичних напрямків.

Меблі повинні володіти строгими геометричними формами без об’ємних ліній. У подібних інтер’єрах зазвичай використовується багато скла.
Ще один важливий для даного стилю матеріал – це метал. Він здатний візуально полегшити конструкції, додаючи інтер’єру легкість. Освітлення застосувати приховане, а нечисленні світильники не повинні кидатися в очі.

У завершеному вигляді приміщення повинно бути наповнене світлом і повітрям. Такий інтер’єр сприяє розслабленню, зняттю накопиченого роздратування та просто приємному і спокійному відпочинку. Незважаючи на суворість ліній, він викликає відчуття рівноваги й комфорту.