Клієнт:

  • УКУ

Послуги:

  • Розробка концепції
  • та дизайну листівки

Розробка концепції та дизайну листівки для Школи української мови та культури

«Школа української мови та культури» Українського Католицького університету  запропонувала нам проект різдв’яної листівки  для привітання студентів та партнерів.

Основна ідея полягає в зосередженні на символах Різдва, оскільки, всі ми живемо в їх світі. Різдвяна зірка загоряється і світить нам протягом усього року. З листівкою кожен може особисто долучитися до пошуків символу року. В середині листівки є привітальна частина із мовними та культурними атрибутами українського народу – «Бажаємо, щоб життя Ваше було таким солодким, як українські вареники з вишнями».
Наша ідея – це ідея використання християнських символів Різдва Христового. Різдвяна зірка. Різдвяна зірка загоряється і світить нам впродовж року. Листівка дає змогу кожному із нас долучитись до пошуку особистого символу року. В середині листівки нами запропоновано розмістити привітальну частину із мовними та культурними атрибутами українського народу – «Бажаємо, щоб життя Ваше було таким солодким, як українські вареники з вишнями».

Даною роботою ми вдало підкреслили і реалізували нашу ідею: що специфіка і тонкощі дизайну полягають в трансформації українських звичаїв та символів і як за допомогою простої геометрії можна досягнути дивовижних перетворень і результатів.